Mindfulness Lublin Lucyna Marcinkowska-Wróbel


Z wykształcenia jestem psychologiem klinicznym. Studiowałam na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jestem również trenerką MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction), certyfikowaną przez The Institute for Mindfulness-Based Approaches, będący jednym z wiodących ośrodków szkoleniowych w Europie.  Moimi nauczycielami uważności są: Małgorzata Jakubczak, Linda Lehrhaupt, Petra Meibert, Johan Tinge, Katharina Meinhard, Roland Kühne.

Od roku 2013 prowadzę 8-tygodniowe kursy MBSR w Lublinie, korzystając z mentoringu i przewodnictwa Michaela Sandersona, założyciela i głównego nauczyciela Akademii Mindfulness. Kieruję się zasadami etycznymi wyznaczonymi przez Europejskie Stowarzyszenie Podejść Opartych na Uważności (EAMBA). Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli MBSR i MBCT. Uważność praktykuję na co dzień, biorę udział w warsztatach, szkoleniach oraz odosobnieniach.

Po co to robię? Parafrazując słowa Johna Lennona, po to, żeby życie nie działo się obok, podczas gdy ja jestem zajęta układaniem planów na przyszłość lub rozpamiętywaniem tego, co minęło. Uważność jest dla mnie wewnętrzną busolą wyznaczającą kurs do świadomej obecności w tu i teraz, jest przewodnikiem w powracaniu do kontaktu ze sobą w chwilach zagubienia. Dzięki praktyce mindfulness zauważam, że kiedy jestem świadoma tego co się ze mną dzieje i obecna w teraźniejszości, świat zaczyna mi sprzyjać. W sposób naturalny rodzi się więc we mnie potrzeba towarzyszenia innym w poszukiwaniu harmonii ze sobą i z otoczeniem

Mindfulness Lublin Lucyna Marcinkowska-Wróbel
FORMULARZ ZAMÓWIENIA
Dane do wysyłki
Wybierz sposób wysyłki
Wybierz ile egzemplarzy chcesz zamówić
Jeśli masz firmę i chcesz otrzymać fakturę uzupełnij
Jeśli masz uwagi do zamówienia
Cena za jeden egzemplarz książki wynosi 39 zł z VAT
* Zapoznałem się z regulaminem * Zapoznałem się z polityką prywatności Chcę otrzymywać informacje handlowe
Do góry Kup teraz