Akademia Uważności


Nazywam się Agnieszka Marszałek i jestem certyfikowanym nauczycielem MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction). Uprawnienia do prowadzenia kursów MBSR zdobyłam w Institute for Mindfulness-Based Approaches z siedzibą w Niemczech. Jestem również certyfikowanym trenerem rozwoju osobistego. Ukończyłam Studium Trenerów Rozwoju Osobistego (Life Coaching Collage) we Wrocławiu.

W mojej wieloletniej pracy jako nauczyciel zetknęłam się z wszechobecnym stresem. Wśród nauczycieli stres jest główną przyczyną  wypalenia zawodowego i wielu chorób psychosomatycznych. Dzieci i młodzież również doświadczają wielu stresujących sytuacji.

Nieumiejętność radzenia sobie z trudnymi doświadczeniami jak i wyzwaniami, które niosą ze sobą kolejne etapy edukacji wywołuje wśród młodych ludzi agresję, lęk i bezradność.

Moje obserwacje w pracy zawodowej oraz doświadczenia życiowe skłoniły mnie do badania  i pogłębiania wiedzy na temat stresu i jego wpływu na człowieka. Uczestniczę w wielu szkoleniach i seminariach poszerzając wiedzę o funkcjonowaniu ludzkiego umysłu i człowieka jako integralnej całości. Mam również doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, wykładów, szkoleń i kursów dla różnych grup zawodowych m.in. dla psychoterapeutów, nauczycieli i ludzi związanych z biznesem. Uczestnicy treningów mają możliwość sprawdzenia na sobie jakie korzyści i efekty przynosi praktykowanie uważności w radzeniu sobie ze stresem w pracy oraz w różnych obszarach życia osobistego.

Praktykując mindfulness zauważyłam jak zmienił się mój stosunek do zdarzeń życia codziennego i sposobu pojmowania tego co spotykam w swojej życiowej podróży. Dzięki uważności dostrajam się do doświadczeń, które pojawiają się tu i teraz czyniąc moje życie bogatym oraz pełnym treści. Jako nauczyciel MBSR dzielę się z innymi wiedzą i doświadczeniem związanym z praktyką uważności. Pomagam innym dostrzegać możliwości lepszego radzenia sobie ze stresem i podnoszenia jakości życia.

Dzięki mindfulness zyskujemy wgląd w zwyczaje umysłu, które powodują niepotrzebne cierpienie i uczymy się również, jak te zwyczaje zmienić.

Moje doświadczenia medytacyjne: od kilkunastu lat regularna praktyka medytacyjna jest stałym elementem mojego życia. Uczestniczę również w odosobnieniach w Polsce jak również w Europie i Azji.

Moje zainteresowania: podróże, muzyka, kultura Dalekiego Wschodu, zdrowe odżywianie (kuchnia wegańska), Tai Chi, nordic walking. Cenię sobie życie rodzinne i spotkania z przyjaciółmi.

Akademia Uważności
FORMULARZ ZAMÓWIENIA
Dane do wysyłki
Wybierz sposób wysyłki
Wybierz ile egzemplarzy chcesz zamówić
Jeśli masz firmę i chcesz otrzymać fakturę uzupełnij
Jeśli masz uwagi do zamówienia
Cena za jeden egzemplarz książki wynosi 39 zł z VAT
* Zapoznałem się z regulaminem * Zapoznałem się z polityką prywatności Chcę otrzymywać informacje handlowe
Do góry Kup teraz